zadzwoń 32 212 70 61

Aktualności

Stan surowy zamknięty za nami , wkroczyliśmy w prace wykończeniowe!

Zgodnie z planem zakończyliśmy kolejny etap prac. W czerwcu zostały wprawione wszystkie okna w segmencie drugim i trzecim oraz w pierwszej klatce segmentu pierwszego. Zostały także zamontowane balustrady na balkonach. Następnie wykonaliśmy tynki wewnętrzne i posadzki, które zostały już zakończone. Kolejnym etapem było podłączenie wszystkich instalacji i na razie trwają prace nad kanalizacją deszczową i sanitarną. Kończymy też elementy małej architektury wokół budynku.

Ostatnie dwa miesiące skupiały się na pracach elewacyjnych i montażu boazerii, co widać na załączonych zdjęciach.

Obecnie trwają prace płytkarskie na balkonach, tarasach i korytarzach budynku.

Drugie piętro za nami

Zgodnie z planem, zakończyliśmy prace przy III kondygnacji naszego budynku. Efekty widoczne są na najnowszych zdjęciach

Pierwsze piętro juz stoi!

Nasze prace cały czas posuwają się do przodu.
Zgodnie z planem, w październiku zakończyliśmy prace przy II kondygnacji naszego budynku. Efekty widoczne są na najnowszych zdjęciach

Rozwiązano problem transportu wewnętrznego na budowie

W miarę postępu prac na budowie wzrasta znaczenie efektywności transportu wewnętrznego, obecnie prace prowadzone są na trzech segmentach budynku - sytuacja wymaga zdecydowanych rozwiązań. Dlatego w ciągu ostatnich kilku dni na budowie zainstalowano dwa żurawie wieżowe, które pozwolą na znaczne przyspieszenie tempa prac na budowie na dzień dzisiejszy oraz w etapach, które dopiero przed nami. Na chwilę obecną zakończono prace murarskie w pierwszym segmencie budynku - trwają również prace mające na celu przygotowanie stropu nad parterem do zalania betonem. Na pozostałych segmentach trwają prace murarskie, przy czym w niedługim czasie na drugim segmencie zacznie się montaż deskowań stropowych.

Tempo prac wzrasta - adekwatnie do pogody

Po długich tygodniach niepogody nastały słoneczne dni, a wraz z nimi okazja aby dokończyć wylewanie chudego betonu pod trzeci - ostatni - segment budynku. Prace na budowie posuwają się planowo do przodu, w tej chwili trwa murowanie ścian nośnych drugiego segmentu oraz rozpoczęły się prace zbrojarskie na stropie segmentu pierwszego.

Praca na Osiedlu Piastów idzie pełną parą

Zakończyliśmy prace związane ze stanem zerowym, fundamenty są już gotowe. Obecnie wykonujemy I etap prac kanalizacyjnych: odpływy poziome pierwszej kondygnacji. W przyszłym tygodniu ruszamy z pracami murarskimi parteru.

Informacje na temat aktualnego stanu realizacji

Zakończone zostały prace związane z przekładkami istniejącego uzbrojenia terenu. Plac budowy jest już w całości ogrodzony. Wykonane zostały tymczasowe drogi do poruszania się ciężkiego sprzętu na placu budowy, oraz drogi do wywozu gruntu z urobku. Wytyczono wszystkie osie budynku. Rozpoczęły się roboty ziemne.

Trzymajcie kciuki za dobrą pogodę.

Pozwolenie na budowę

Mamy już prawomocne pozwolenia na budowę. Rozpoczęliśmy prace związane z przekładkami istniejącego uzbrojenia terenu. Prace stricte budowlane powinny rozpocząć się początkiem maja bieżącego roku, ich zakończenie planujemy na czwarty kwartał roku 2012.

Bieżące informacje dotyczące stanu realizacji obiektu

Obecnie oczekujemy na wydanie pozwolenia na budowę. Prace powinny rozpocząć się początkiem kwietnia bieżącego roku, ich zakończenie planujemy na trzeci kwartał roku 2012.