zadzwoń 32 212 70 61

O inwestycji

Komfort i bezpieczeństwo to idee, które przyświecają nam przy budowie naszych inwestycji, a przystępność i funkcjonalność to cechy charakterystyczne każdego mieszkania. Z uwagi na dobro naszych klientów zdecydowaliśmy się na finansowanie inwestycji całkowicie z własnych środków.

Budynek zaprojektowany w kształcie litery "L" wykonywany jest w technologii tradycyjnej przy użyciu najwyższej klasy materiałów przyjaznych środowisku i człowiekowi oraz z niespotykaną u konkurencji dbałością o detale. Sprawdzone w praktyce materiały pozwolą Państwu na długą i bezproblemową eksploatację budynku. Architektonicznie budowla ma za zadanie podnieść Wizualną atrakcyjność osiedla, na którym się znajduje. Stonowane kolory elewacji oraz duża ilość powierzchni wykończonych w naturalnym drewnie wraz z wykończeniami ze stali nierdzewnej sprawiają, że budynek dostaje lekkości i znakomicie komponuje się z terenami zielonymi wokół niego.

Ściany budynku wykonywane są z pustaków ceramicznych najwyższej jakości zapewniają one budowli znakomite parametry izolacji termicznej i akustycznej. Ocieplenie elewacji wykonywane jest z płyt styropianowych gr. 15 cm, całość wykończona jest wysokiej klasy tynkiem akrylowym oraz okładziną drewnianą. Zadaszenie budynku stanowi monolityczna płyta żelbetonowa z izolacją z płyt styropianowych. W mieszkaniach zamontowane będą w standardzie pięciokomorowe okna PVC, w kolorze zlotego dębu.

Konstrukcja nośna budynku umożliwia dowolne (z uwzględnieniem ograniczeń narzuconych przez umiejscowienie pionów wodno - kanalizacyjnych) zagospodarowanie przestrzeni wewnątrz mieszkań. Mieszkania na parterze będą posiadać ogródek wydzielony od przestrzeni wspólnej murkiem stanowiącym płot. Dodatkowo w dbałości o spokój i bezpieczeństwo mieszkańców wszystkie mieszkania na parterze będą wyposażone w zewnętrzne rolety okienne oraz szyby antywłamaniowe. Lokale znajdujące się na wyższych kondygnacjach posiadają balkony lub loggie.

Przy budynku wykonywany jest parking dla mieszkańców. Wraz z mieszkaniem otrzymują Państwo jedno miejsce parkingowe, dodatkowo na parkingu znajdować się będą 33 miejsca parkingowe dla Państwa gości. Na poziomie zerowym budynku znajdują się pomieszczenia gospodarcze z możliwością zagospodarowania ich jako schowki na: rowery, wózki, słoiki itp. Każdy mieszkaniec po zakupie lokalu otrzymuje również klucze do tego pomieszczenia. Cena wymienonych wyżej udogodnień wliczona jest w cenę mieszkania.

Plan lokalizacji